top of page
חיסכון והשקעות

חסכון והשקעות

כספך הפרטי? מגיע לו טיפול אישי!

רוב חיינו אנו חוסכים למען העתיד. וכמו פרח, אנו רוצים לטפח אותו בכדי שיגדל ויצמח. לצערנו, מחוסר הבנה, זמן או עניין - לא תמיד אנו מנהלים אותו בחכמה. התוכניות הקיימות בשוק הן  רבות ומגוונות, איך נדע מה מתאים לצרכינו?

מזה כ- 20 שנה שאני חי את עולם ההשקעות ותוכניות החיסכון המגוונות. את הידע הרב שצברתי אני רותם מידי יום עבור לקוחותיי ומתאים לכל אחד ואחת תוכניות בהתאם לצרכיהם האישיים.

 

תכנית חיסכון אישי ופנסיוני

ההמלצה על בחירת תוכנית החיסכון, קופת גמל, קרן ההשתלמות או פוליסת חסכון היא צעד ראשון באסטרטגיית ההשקעות שלכם. את תוכנית החיסכון וההשקעה שלכם יש להתאים לנכסים ולהתחייבויות הקיימות , על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם.

 

תהליך ליווי אישי

לאחר הרכבת תוכנית החיסכון וההשקעות, לקוחותיי מקבלים דו"חות מידע מסודרים, לצד פגישות תקופתיות, על מנת לעקוב אחר פעילות ההשקעות הקיימות ולוודא שאכן התוכניות הקיימות מתאימות למטרות שהצבנו.

 

מה החיסכון הטוב ביותר בשבילך?

רובנו מכירים את סוגי החסכונות השונים בבנקים, עד כדי כך שמדובר ב"ללכת על בטוח". כדאי שתדעו כי קיימות מספר אלטרנטיבות אטרקטיביות נוספות לחסוך כסף

כך לדוגמא באמצעות פוליסת חיסכון, קופת גמל להשקעה, ניהול תיקים, קרנות גידור ועוד' דרך חברות ביטוח או בתי השקעות, המאפשרת הפקדות חד פעמיות  או הפקדות שוטפות, על פי בחירת הלקוח.

 

פוליסות חיסכון

בחברות הביטוח קיימים פוליסות חיסכון להשקעה המעניקות ללקוח אפשרות להשקעה כספית מכל סכום שהוא על מנת לצבור תשואה על הכסף המנוהל.

יתרונות השקעה בפוליסת חסכון

  1. מגוון מסלולי השקעה. מסלולים ללא מניות ועד 100 אחוז במניות.

  2. חלק מהכספים מושקעים בנכסים לא סחירים כגון : נדלן, תשתיות ועוד מה שמעניק יציבות בתשואות לאורך זמן.

  3. דמי ניהול מהחיסכון בלבד וללא עלות של דמי משמרת ועמלות קניה ומכירה.

  4. מעבר חופשי בין מסלולי ההשקעה, אינו נחשב אירוע מס ולא כרוך בעמלות. יתרון משמעותי.

  5. נזילות מלאה. ניתן למשוך את הכסף בכל זמן נתון תוך 14 ימי עסקים.

  6. אפשרות להפקדת סכומים חד פעמיים בשילוב של הפקדות שוטפות.

  7. הלוואות – הלוואות בריבית אטרקטיבית כנגד הכספים שממשיכים לצבור תשואה.

 

ניהול תיקי השקעות

 

ניהול תיק השקעות במגוון פתרונות ללקוחות פרטיים, עסקיים החל מ 300,000 שח.

 

יש לכם כסף בצד ולא יודעים אך להשקיע אותו?

אחת מדרכי ההשקעה הנפוצות והמוכרות היא תיק השקעות המנוהל  על ידי בית השקעות
בתי השקעות מציעים שירותי ניהול תיקי השקעות, במגוון מסלולים ומכשירים פיננסים מהארץ ומהעולם כדי להתאימם לצרכי הלקוחות השונים, האופי  שלהם וטווח הזמן בו הם נזקקים לכסף שנחסך.

ניהול תיקים בבית השקעות הוא אחד הדרכים הזמינות והנוחות לחברות לנהל את כספי החברה. כך הם שומרים על ערך הכסף ונזילותו כך שיוכל לשמש לצורכי החברה.

מה זה תיק השקעות מנוהל?

חשבון השקעות המתנהל בחשבון הבנק של הלקוח, ומושקע באמצעות חברה לניהול השקעות בהתאם לצרכיו של הלקוח

פתיחת וניהול תיק השקעות נעשים כך 

  1.  אתם מקציבים סכום שיושקע עבורכם בתיק ההשקעות .

  2.  פותחים חשבון השקעות בבנק על שמכם, או בחשבון בחבר בורסה של בית השקעות אתו חתמתם על הסכם ניהול תיקים. בחשבון זה ינוהל תיק ההשקעות על שמכם בלבד.

  3.  בית ההשקעות ינהל עבורכם את ההשקעות, לאחר שהתאים את מדיניות ההשקעה בתיק לצרכים ולתנאים שלכם. לשם כך נותנים למנהל תיקים יפוי כח לקנות ולמכור ניירות ערך בחשבון שלכם ובאופן כללי לנהל את ההשקעות בחשבון. יפוי הכוח לא מאפשר למנהל תיקי השקעות להפקיד או למשוך כסף מהתיק המנוהל.

היתרון בניהול תיק השקעות מנוהל הוא שיש מנהל קשרי משקיעם. בית ההשקעות מעמיד לרשותכם שירות לקוחות זמין וגם מנהל התיקים האישי שמנהל עבורכם את התיק נותן מענה לכל שאלה או דרישה שמתעוררים

תיק השקעות המנוהל בידי בית השקעות הוא אחד מאפיקי השקעה וחיסכון לטווח ארוך שקיימים בישראל.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר בתי השקעות מובילים בארץ.


לקבלת הצעה לניהול תיק השקעות מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור קשר טלפוני.

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ במוצר פנסיוני ו/או שיווק פנסיוני ו/או המלצה לביצוע פעולות ו/או יעוץ במוצר פיננסי ו/או שיווק פיננסי ו/או ייעוץ מס/ ו/או יעוץ פיננסי ו/או יעוץ משפטי ו/או יעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית.

bottom of page