כספך הפרטי? מגיע לו טיפול אישי!

רוב חיינו אנו חוסכים למען העתיד. וכמו פרח, אנו רוצים לטפח אותו בכדי שיגדל ויצמח. לצערנו, מחוסר הבנה, זמן או עניין - לא תמיד אנו מנהלים אותו בחכמה. התוכניות הקיימות בשוק הן  רבות ומגוונות, איך נדע מה מתאים לצרכינו?

מזה כ- 20 שנה שאני חי את עולם ההשקעות ותוכניות החיסכון המגוונות. את הידע הרב שצברתי אני רותם מידי יום עבור לקוחותיי ומתאים לכל אחד ואחת תוכניות בהתאם לצרכיהם האישיים.

 

תכנית חיסכון אישי ופנסיוני

ההמלצה על בחירת תוכנית החיסכון, קופת גמל, קרן ההשתלמות או פוליסת חסכון היא צעד ראשון באסטרטגיית ההשקעות שלכם. את תוכנית החיסכון וההשקעה שלכם יש להתאים לנכסים ולהתחייבויות הקיימות , על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם.

 

תהליך ליווי אישי

לאחר הרכבת תוכנית החיסכון וההשקעות, לקוחותיי מקבלים דו"חות מידע מסודרים, לצד פגישות תקופתיות, על מנת לעקוב אחר פעילות ההשקעות הקיימות ולוודא שאכן התוכניות הקיימות מתאימות למטרות שהצבנו.

 

מה החיסכון הטוב ביותר בשבילך?

רובנו מכירים את סוגי החסכונות השונים בבנקים, עד כדי כך שמדובר ב"ללכת על בטוח". כדאי שתדעו כי קיימות מספר אלטרנטיבות אטרקטיביות נוספות לחסוך כסף

כך לדוגמא באמצעות פוליסת חיסכון, קופת גמל להשקעה, ניהול תיקים, קרנות גידור ועוד' דרך חברות ביטוח או בתי השקעות, המאפשרת הפקדות חד פעמיות  או הפקדות שוטפות, על פי בחירת הלקוח.

 

צרו קשר ונתאים  לכם את הפתרון הטוב ביותר לניהול הכסף.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תודה ששלחתם הודעה נחזור אליכם בהקדם